kiss goblin | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"kiss goblin," 2019 yılında güney kore'de yayınlanan bir web dizisidir. dizi romantik, fantastik ve komedi öğelerini içerir. i̇şte "kiss goblin" dizisinin genel konusu:

konu:
"kiss goblin," goblin bir karakterin öpücüklerinin insanlara şans getirdiği ve onların sorunlarına çözüm olduğu fantastik bir hikayeyi anlatır. goblin karakteri, diğerlerinden farklı olarak bir öpücük ile insanların sorunlarına yardım edebilir.

ana karakterimiz gong ji-cheol (oyuncu bae in-hyuk), goblin karakteridir. ancak, onun özel yeteneğinden dolayı insanlarla etkileşim kurmaktan kaçınmak zorundadır. bir gün, gong ji-cheol, lee yoo-mi (oyuncu lee se-hee) adlı bir kadına yardım etmek için ortaya çıkar. yoo-mi'nin sorunlarına çözüm bulmak için goblin'in özel yeteneği devreye girer.

dizi, gong ji-cheol'ün insanlara yardım etme çabalarını, goblin olarak yaşadığı zorlukları ve romantik ilişkilerin gelişimini konu alır. fantastik öğelerle harmanlanmış romantik bir komedi olarak, "kiss goblin" izleyicilere eğlenceli ve duygusal bir hikaye sunar.